O firmie

Firma GRUPA TRAMS- wrocławski producent mebli.
W ciągu ostatnich dwóch dekad zyskaliśmy na rynku meblowym uznaną pozycję, czego najlepszym potwierdzeniem jest stale poszerzające się grono obsługiwanych klientów. Należą do niego biura, uczelnie, urzędy gminy, skarbowe i pocztowe, inspektoraty ZUS i PZU, banki, biblioteki , hotele i sanatoria, szpitale, hale sportowe, szkoły oraz wiele innych instytucji i obiektów prywatnych oraz użyteczności publicznej. Współpraca najczęściej nie kończy się na jednym zamówieniu.

Wykonujemy meble w/g indywidualnych projektów oraz meble nietypowe jak lady recepcyjne, szatniowe czy boksy kasowe wzorowane na naszej dokumentacji. Realizujemy również projekty powierzone.

Szeroki zakres działalności handlowo-produkcyjnej pozwolił nam osiągnąć wysoki poziom wiedzy i doświadczenia w tworzeniu optymalnych warunków do obsługi klientów i współpracujących z nami inwestorów.

Systemy meblowe

Systemy meblowe produkowane przez naszą firmę charakteryzują się ciekawym wzornictwem i stylistyką, a ich szeroki asortyment oraz modułowe rozwiązania umożliwiają aranżację wnętrza, zaspokajającą oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Każdy zestaw mebli możemy wyprodukować w wybranej przez Państwa kolorystyce, jednocześnie uwzględniając uwagi -przeprojektować dla efektywnego zagospodarowania przestrzeni.

Oferowane przez nas wyroby produkowane są na bazie atestowanych komponentów w/g standardów europejskich oraz wymogów ekologicznych. Akcesoria zastosowane w meblach (np. prowadnice szuflad, zawiasy puszkowe, zamki, itp.) sprowadzane są od renomowanych producentów, co daje gwarancje niezawodność działania wszystkich mechanizmów.

Zgodnie z potrzebami naszych klientów wykonujemy komputerowe aranżacje pomieszczeń oraz wizualizacje 3D.

Posiadamy własny transport oraz wysoko wykwalifikowane ekipy montażowe.

 

 

Grupa Trams sp. z o. o.
Ul. Ruska 61
50-079 Wrocław

BIURO HANDLOWE
ul. Makowa 10, Szczodre
55-095 Mirków (gmina Długołęka)

NIP: 897-17-11-222
Regon: 020219651
Nr KRS: 0000250345
VI Wydział Gospodarczy
Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej
Kapitał zakładowy: 210 000.00