Meble na zamówienie

Meble na zamówienie to idealne rozwiązanie dla osób, które szukają produktu ściśle dopasowanego do ich potrzeb. Przez lata naszej działalności wypracowaliśmy elastyczność, która pomaga nam w dostosowaniu się do wymogów klienta. Meble nietypowe wykonywane są według naszej lub powierzonej dokumentacji. Podczas produkcji mebli tworzonych na wymiar uwzględniamy preferencje klienta odnośnie wielkości, koloru oraz detali wyposażenia. Poza meblami dostarczamy także wyposażenie dodatkowe: rolety, żaluzje, oświetlenie i elementy dekoracyjne.
Więcej

 

Kiedy warto wybrać meble na wymiar?

Meble na wymiar doskonale sprawdzą się w pomieszczeniach o małym metrażu, w których liczy się zagospodarowanie każdego kawałka przestrzeni. Po wyborze gotowych mebli może okazać się, że nie tylko nie wszystkie zmieszczą się na danej powierzchni, ale i nie sposób dokupić innych mebli w tym samym stylu.

Meble na wymiar dają możliwość wyboru niestandardowych kształtów i oryginalnego designu, stanowią więc idealne wyposażenie biblioteki lub gabinetu. Niekwestionowaną zaletą mebli na wymiar jest także ich funkcjonalność – klient może zdecydować nie tylko o wymiarach mebli, ale też o ilości półek, rozmieszczeniu danych elementów oraz wyborze materiału, z którego powstanie mebel.

Tworzenie mebli na zamówienie jest procesem wymagającym odpowiedniego przygotowania oraz poświęcenia czasu potrzebnego na perfekcyjne wykonanie, dlatego termin realizacji jest nieco dłuższy niż w przypadku gotowych mebli.

Czego Państwu potrzeba?

Nasza firma wychodzi naprzeciw klientom i ich potrzebom. Może szukają Państwo boksów pracowniczych, stołów do hali produkcyjnej lub szaf do zabudowy? Z chęcią wykonamy lady recepcyjne, szafki do szatni, fantazyjne meble do przedszkola lub biblioteki. A może potrzebują Państwo stanowisk do pakowania, wyposażenia auli czy wielopoziomowego podestu do siedzenia? Na pewno znajdziemy idealne rozwiązanie.

Najczęściej zadawane pytania odnośnie mebli na zamówienie

Z jakich materiałów robione są meble na zamówienie?
Meble na zamówienie wykonywane są z następujących materiałów: płyta meblowa melaminowana, płyta meblowa pokryta laminatem HPL, płyta MDF lakierowana. Wszystkie komponenty posiadają certyfikaty i atesty wydane przez uprawnione jednostki certyfikujące.

Czy w ofercie jest również obicie mebli tkaninami, a jeśli tak, to jakimi?
Możliwe jest obicie ścianek działowych tkaninami z bogatej palety wzorów i kolorów.

Jakie są maksymalne gabaryty i ciężar mebli na wymiar?
Meble mogą być wykonane bez ograniczeń w wymiarach i ciężarze. Jednak ze względu na wymiar komponentów używanych do ich produkcji czy możliwości transportowe mogą składać się z modułów montowanych na miejscu w całość.

Jak daleko dostarczacie meble na zamówienie?
Meble dostarczany na terenie całego kraju i Europy.

Czy odbiór starych mebli jest możliwy, a jeśli tak, to za jaką opłatą?
Na życzenie klienta podejmujemy się wywozu starych mebli do specjalistycznych firm zajmujących się utylizacją.

Zalety zabudowy na wymiar we Wrocławiu

Ciekawym rozwiązaniem jest zabudowa na wymiar, dzięki której można stworzyć oryginalne i niepowtarzalne wnętrze. Poniżej przedstawiamy główne zalety mebli na wymiar.

   Możliwość w stworzeniu indywidualnego stylu – wybierając meble na zamówienie, mają Państwo pełną dowolność i swobodę w kreowaniu wyglądu wyposażenia do danego wnętrza.
   Zagospodarowanie każdego centymetra przestrzeni – stosując meble na zamówienie, wykorzystają Państwo w pełni dostępne miejsce w danym pomieszczeniu.
   Dowolność w dopasowaniu wnętrza mebli – wyposażenie można zaprojektować w zależności od tego, co będzie w nim przechowywane.
   Łatwość w utrzymaniu porządku – dzięki temu nie tworzy się zbędna, pusta przestrzeń, która może być później trudna do uprzątnięcia. Zabudowa pod wymiar wykorzystuje w pełni dostępne miejsce w danym lokalu.

Meble na zamówienie są jedyne w swoim rodzaju. Zamówią u nas Państwo, między innymi meble medyczne na wymiar, meble do mikroapartamentów, a także meble do biur i hoteli. Decydując się na nie, zyskają Państwo unikatowy wygląd i niebanalną aranżację wnętrza, a dostępna przestrzeń w pomieszczeniach zostanie w pełni wykorzystana.

Ukryj

MEBLE NIETYPOWE

Restauracja 2 - NA ZAMÓWIENIE

NA ZAMÓWIENIE
zobacz więcej

Krzesła X1 - FOTELE I KRZESŁA

FOTELE I KRZESŁA
zobacz więcej

sofa 8 - SOFY I SIEDZISKA

SOFY I SIEDZISKA
zobacz więcej

Nasze realizacje - Meble na zamówienie

 • Data Art Socjalny 1
 • Lada Ford
 • Biblioteka Grabiszyńska 2 1
 • Biblioteka Rybno 1 1
 • Biuro Notariusz
 • Data Art Socjalny 2
 • Dla dzieci Sąd Ząbkowice
 • DSC 3046
 • Lada Chevrolet
 • Lada ZOJM
 • ochota2
 • P1010018
 • P1010099
 • P6090015
 • Restauracja 1
 • Restauracja 2
 • Sala Rozpraw Ząbkowice

Zapytaj o Meble na zamówienie

Zapraszamy do wysłania zapytania ofertowego. Ofertę cenową otrzymacie Państwo w ciągu 48h.