Meble do mikroapartamentów

Mikroapartamenty to małe mieszkania o powierzchni nieprzekraczającej 30 m2, których urządzenie wymaga zastosowania specjalnych wielofunkcyjnych mebli. Dzięki przemyślanej aranżacji nawet niewielkie mieszkanie może nie tylko wyglądać atrakcyjnie, ale i być bardzo wygodne. Z naszymi meblami mikroapartament ma szansę na optyczne powiększenie i płynącą z tego satysfakcję podczas jego użytkowania.
Więcej

 

Jakie meble wybrać do mikroapartamentów?

Wybierając meble do mikroapartamentów użytkownik powinien kierować się ich funkcjonalnością oraz prostotą wykonania. Dzięki temu wnętrze będzie cechować estetyczny wygląd oraz użyteczne zagospodarowanie przestrzeni. W mikroapartamentach warto postawić na styl minimalistyczny, który pozwoli zapobiec nadmiernemu zagraceniu pomieszczeń. Jasne barwy ścian i mebli sprawią, że pokój będzie wydawał się bardziej przestronny, a kolorowe dodatki uczynią go przytulnym. Koncepcja mikroapartamentu zakłada wybór mebli takich, jak łóżka chowane do szafy, łóżka podwieszane, dwuosobowe sofy z funkcją spania, niewielkie biurka, rozkładane stoły, regały modułowe i aneksy kuchenne.

Zachęcamy do skorzystania z pomocy naszych specjalistów, którzy chętnie doradzą, jakie meble najlepiej sprawdzą się w Państwa mikroapartamentach. Dostarczamy meble na zamówienie, sprzęt AGD, siedziska oraz sofy i łóżka.

Ukryj

Nasze realizacje - Meble do mikroapartamentów

Zapytaj o Meble do mikroapartamentów

Zapraszamy do wysłania zapytania ofertowego. Ofertę cenową otrzymacie Państwo w ciągu 48h.