Meble do mikroapartamentów

Mikroapartamenty to małe mieszkania o powierzchni nieprzekraczającej 30 m2, których urządzenie wymaga zastosowania specjalnych wielofunkcyjnych mebli. Dzięki przemyślanej aranżacji nawet niewielkie mieszkanie może nie tylko wyglądać atrakcyjnie, ale i być bardzo wygodne. Z naszymi meblami mikroapartament ma szansę na optyczne powiększenie, co przekłada się na większą satysfakcję podczas jego użytkowania.
Więcej

 

Jakie meble wybrać do mikroapartamentów?

Wybierając meble do mikroapartamentów, użytkownik powinien kierować się ich funkcjonalnością oraz prostotą wykonania. Dzięki temu wnętrze będzie cechować estetyczny wygląd oraz użyteczne zagospodarowanie przestrzeni. W mikroapartamentach warto postawić na styl minimalistyczny, który pozwoli zapobiec nadmiernemu zagraceniu pomieszczeń. Jasne barwy ścian i mebli sprawią, że pokój będzie wydawał się bardziej przestronny, a kolorowe dodatki uczynią go przytulnym. Koncepcja mikroapartamentu zakłada wybór mebli, takich jak łóżka chowane do szafy, łóżka podwieszane, dwuosobowe sofy z funkcją spania, niewielkie biurka, rozkładane stoły, regały modułowe i aneksy kuchenne.

Zachęcamy do skorzystania z pomocy naszych specjalistów, którzy chętnie doradzą, jakie meble najlepiej sprawdzą się w Państwa mikroapartamentach. Dostarczamy meble na zamówienie, sprzęt AGD, siedziska oraz sofy i łóżka.

Meble do mikroapartamentów Wrocław

Ze względu na niewielką przestrzeń meble do mikroapartamentów powinny być proste i funkcjonalne. Pojemne szafy, szafki wbudowane w ścianę, składana sofa, niewielkie siedziska – to elementy umeblowania, które perfekcyjnie sprawdzą się przy małym metrażu. Zastosowanie ich umożliwi rozważne zagospodarowanie wolnego miejsca. Przemyślana aranżacja sprawi, że mikroapartament stanie się miejscem wielofunkcyjnym, przytulnym oraz estetycznym. W firmie Trams z Wrocławia zajmujemy się produkcją mebli. Dbamy o to, aby rozmiar i kolorystyka wyposażenia była idealnie dopasowana do danego mikroapartamentu.

Jesteśmy wrocławskim producentem mebli, który oferuje meble modułowe. Są one istotnym wyposażeniem we wnętrzach o niewielkim metrażu. Bardzo łatwo je dopasować oraz zaaranżować w małych pomieszczeniach. Dzięki nim w skuteczny sposób unika się efektu zagracenia. Zastosowanie mebli modułowych w mikroapartamentach daje szerokie możliwości aranżacyjne. W prosty sposób umożliwiają one uzyskanie estetycznego wyglądu. Składają się one z kilku komponentów, które można konfigurować wedle swoich potrzeb.

Meble do pomieszczeń o niewielkim metrażu

W mikroapartamentach kluczowe jest zagospodarowanie każdego centymetra wolnej przestrzeni. Urządzenie takiej małej powierzchni jest znacznie trudniejsze niż w przestronnych miejscach. Dlatego oferujemy meble w różnych rozmiarach i konfiguracjach. Umożliwiają one swobodę w kreowaniu, co przekłada się na wyjątkowy wygląd miejsca. Meble z naszej firmy są niepowtarzalne i oryginalne. Decydując się na nie, zyskuje się stylowe, estetyczne oraz wielofunkcyjne wyposażenie wnętrza. Meble do mikroapartamentów nadadzą indywidualny charakter dla danej przestrzeni.
Korzystając z naszych usług, praktycznie zaaranżują Państwo małe pomieszczenie. Oferujemy, między innymi meble do mikroapartamentów, meble biblioteczne, medyczne, a także do biur, które dopasowane są do indywidualnych potrzeb. Zaproponujemy design i wykończenie, które nada wspaniałego klimatu dla mikroapartamentu. Zamawiając meble w naszej wrocławskiej firmie, zaoszczędzą Państwo dużo miejsca i uzyskają komfortową oraz nowoczesną przestrzeń.

Ukryj

Nasze realizacje - Meble do mikroapartamentów

Zapytaj o Meble do mikroapartamentów

Zapraszamy do wysłania zapytania ofertowego. Ofertę cenową otrzymacie Państwo w ciągu 48h.