Meble biurowe

Meble biurowe są specjalnością naszej firmy. Za priorytet uznajemy ich solidne wykonanie, dobrą cenę i praktyczność. Przez lata wyselekcjonowaliśmy serie mebli, które spełniają potrzeby najbardziej wymagających klientów - zarówno proste i tanie wyposażenie biurowe, jaki i reprezentacyjne, majestatyczne meble gabinetowe, w tym meble biurowe na zamówienie. Przemyślany projekt i estetyczne wzornictwo biurek i siedzisk, szaf, regałów, kontenerów oraz innych elementów zestawu mebli zatrzymują przy nas klientów. Osoby zainteresowane naszą ofertą zapraszamy do kontaktu z siedzibą firmy we Wrocławiu.
Więcej

 

JAKIE MEBLE BIUROWE WYBRAĆ?

Zakup dobrej jakości mebli do biur to inwestycja na lata, dlatego taka decyzja powinna być zawsze dobrze przemyślana. W naszej ofercie prezentujemy Państwo zarówno meble pracownicze, jak i gabinetowe, aby móc dostosować styl aranżacji wnętrza do charakteru jego użytkowania.

Meble pracownicze to część wyposażenia biura przeznaczona dla pracowników. Najważniejszą cechą mebli do biur jest ich ergonomiczność – stanowiska pracy powinny być wygodne i funkcjonalne, a jednocześnie estetycznie się prezentować. Aby miejsce pracy było bezpieczne i komfortowe, warto uzupełnić je o blaty, dostawki, nadstawki lub szuflady na klawiaturę.

Meble gabinetowe tworzymy w oparciu o dwie cechy – wygodę pracy oraz reprezentacyjność. Ten typ mebli można wykorzystać urządzając gabinet szefa, biuro dyrektora czy sale konferencyjne. Wśród różnych stylów aranżacji biur niezwykle popularny jest minimalizm, choć wiele osób ceni sobie też uniwersalną klasykę. Uzupełnieniem gabinetów mogą być doskonale prezentujące się meble biblioteczne.

ZALETY NASZYCH SYSTEMÓW MEBLOWYCH DO BIURA

Wybierając gotowy system meblowy do biura:

 • oszczędza się czas i pieniądze,
 • otrzymuje się zestaw mebli idealnie do siebie dopasowanych,
 • zyskuje się pewność spójnej aranżacji – poszczególne elementy można zestawiać na kilka sposobów zarówno na dużej, i jak i małej przestrzeni.

W naszym katalogu dostępnych jest 6 systemów mebli pracowniczych oraz 5 systemów mebli gabinetowych, które wyróżniają się oryginalnym designem oraz sprawdzonymi rozwiązaniami technicznymi. Swoją ofertę kierujemy nie tylko do Klientów z Wrocławia oraz okolic, ale także całej Polski.

DLACZEGO WARTO URZĄDZIĆ BIURO NASZYMI MEBLAMI?

Nasze meble biurowe powstają ze sprawdzonych i ekologicznych komponentów, a wytworzone odpady są w pełni zdatne do recyklingu. Współpracujemy zarówno z najbardziej rozpoznawalnymi firmami, instytucjami zaufania publicznego, jaki i rodzinnymi biznesami z długą tradycją. Urządzamy biura dla różnych grup konsumentów, od małych przedsiębiorstw do banków i korporacji. Wyróżnia nas to, iż wykonujemy meble biurowe na zamówienie.

Zapraszamy do współpracy firmy i instytucje z Wrocławia jak i całej Polski – nasze meble biurowe to gwarancja wygody i korzystnej ceny. Zapewniamy transport we Wrocławiu. Stawiamy na długofalową współpracę.

Często zadawane pytania na temat mebli biurowych:

1. Co zrobić ze starymi meblami? Czy je odbieracie?
Na życzenie klienta podejmujemy się wywozu starych mebli do specjalistycznych firm zajmujących się utylizacją.

2. Ile trwa wyprodukowanie, dostawa i montaż mebli dla średniej wielkości biura?
Jeśli są to meble standardowe w typowej kolorystyce, cały proces od zamówienia do realizacji trwa do dwóch tygodni.

3. Czy są dostępne meble dla osób z problemami z kręgosłupem itd?
Dostarczamy meble dostosowane do użytkowania przez osoby niepełnosprawne, np. na wózkach inwalidzkich. Przy projektowaniu zagospodarowujemy przestrzeń tak, aby była przyjazna dla osób niepełnosprawnych. W naszej ofercie dostępne są ergonomiczne fotele zapewniające zachowanie odpowiedniej postawy przy siedzeniu.

4. Czy meble są ekologiczne? Z jakich materiałów są wyprodukowane?
Do produkcji mebli używane są materiały z atestami higienicznymi, nieszkodliwe dla ludzi i środowiska. Wykorzystywane przez nas komponenty są certyfikowane przez FSC, co daje gwarancję, że produkty pochodzą z lasów zarządzanych w odpowiedzialny sposób. Tapicerka siedzisk, poza tkaninami, wykonana jest z materiału imitującego skórę, nie wykorzystujemy skór naturalnych.

Sprawdź szczegóły naszej oferty oraz realizacje, z których jesteśmy dumni

Meble biurowe na zamówienie we Wrocławiu

W firmie Trams oferujemy meble do biur w różnorodnych stylach i konfiguracjach. Jednak jeśli zależy Państwu na wyposażeniu perfekcyjnie dopasowanym do danego pomieszczenia – meble biurowe na zamówienie będą najlepszym wyborem. Dzięki nim zyskuje się dowolność w stworzeniu zabudowy we wnętrzu przedsiębiorstwa. Funkcjonalne i solidne fotele biurowe, biurka, stoły konferencyjne podkreślają profesjonalizm oraz prestiż danej firmy. Nasze meble do biur są przystosowane do intensywnego użytkowania przez wiele godzin każdego tygodnia. Poza tym charakteryzuje je ergonomia, a także łatwość w utrzymaniu czystości.

Wybierając meble na zamówienie z naszej Wrocławskiej firmy, stworzą Państwo komfortową przestrzeń do pracy. Zapewniamy eleganckie i profesjonalne wnętrza, które rozbudzą kreatywność i będą zastrzykiem pozytywnej energii do realizacji ciekawych projektów przez pracowników. Oferujemy meble biurowe, które wpływają na większą chęć do pracy, a także zwiększają wydajność i produktywność pracowników. Warto zadbać o komfort pracy personelu z meblami do biur, które tworzą ciekawą aranżację i dobre warunki do pracy.

Ukryj

Meble pracownicze

POBIERZ KATALOG
classic03 1 - Classic
salus01 - Salus
Hit 01 - Hel
Hel 2 1 - Hit
aura1 - Aura
oryx - Oryx

Meble gabinetowe

POBIERZ KATALOG
Meble biurowe - Linari
Meble biurowe - Royal
Meble biurowe - Olimp
Meble biurowe - Monaco bis

Monaco bis
zobacz więcej

Meble biurowe - Forum

Wrocławskie przedsiębiorstwa i instytucje które nam zaufały

Meble biurowe -
Meble biurowe -
Meble biurowe -

Nasze realizacje - Meble biurowe

 • Data Art Open space 1
 • Gabinet ZOJM 1
 • Biuro Izba Inżynierów
 • Biuro SWPS 2
 • Biuro Literackie
 • Biuro Notariusz 1
 • Biuro PWR 2
 • Biuro Sąd Zżbkowice
 • Biuro SWPS 1
 • Biuro Walbrzyska 1
 • Data Art Open space 2
 • Fabryka tlumaczeń biuro 1
 • Gabinet Adwokat
 • Gabinet Bayleg
 • Gabinet Dziekan PWR
 • Gabinet Poliechnika 1
 • Stół Voestelpine

Zapytaj o Meble biurowe

Zapraszamy do wysłania zapytania ofertowego. Ofertę cenową otrzymacie Państwo w ciągu 48h.